Custers specialūs gaminiai

Custers Hydraulica B.V. – tai Jūsų partneris galintis pagaminti įvairių konfiguracijų darbo platformas pagal kliento poreikius arba pagal klienų pateiktus brėžinius.

Custers® specialios darbo platformos naudojamos autotransporto aptarnavimui, aviacijoje, viešajame ir premonės srityje.

Visos specialios darbo platformos yra gaminamos laikantis visų Europos sąjungos reikalavimų.

Autotransportui

Autotransportui

Custers® yra Jūsų optimaliausias saugaus darbo sprendimas autotransporto srityje. Custers pastoliai ir darbinės platformos Jums sudarys saugias ir ergonomiškas sąlygas aptarnauti ir prižiurėti vilkikus, puspriekabes.

Aviacijai

Aviacijai

Custers® ilgametės patirties dėka ir tvirtų žinių aliuminių pastolių projektavimo ir gamybos srityje yra Jūsų patikimiausias partneris aviacijos pramoneje. Mes galime tiekti saugias, stabilias, patikimas aliuminines pastolines sistemas, darbines platformas bet kokio tipo lėktuvo ar malūnsparnio priežiūrai ir remontui.

Custers Hydraulica B.V. yra N.A.T. – Nyderlandų oro uosto technologijos grupės (www.nat.nl) narys.

Darbinės platformos

Darbinės platformos

Custers® gamina plačią specialių platformų gamą ir jau daugelį metų pramonės srityje yra patikimas specialių platformų tiekėjas. Visos darbinės platformos yra kaitaliojamų darbinių aukščių, platformos matmenų, kėliamosios galios ir transportavimo dydžių. Galite pasirinkti stacionarius arba sulankstomus turėklus kaip ir aliuminines arba plienines dalis. Turite pasirinkimo teisę renkantis platformos grindų dangos medžiagą, transportavimo galimybes. Darbinės platformos, Jums pageidaujant, netgi gali būti transporto priemonės velkami.

Stogo apsaugos

Stogo apsaugos

Custers® stogo apsaugų sistema garantuoja saugų darbą ant plokščių stogų.

Stogo apsaugų montavimas yra labai paprastas ir lengvas, jam nereikia jokių papildomų įrankių dėl šių savybių apsaugas yra lengva naudoti  Dauguma apsaugos sistemos dalys susideda iš aliuminio dalių.